Hakkımızda

Uttermost tam 43 yıl önce Bob ve Belle Cooper tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Bugün Mac Cooper, CEO, ve bir çok genç ancak deneyimli yönetim kadrosuyla yönetilmektedir. Uttermost, Virginia, California ve Asya'da yüzlerce çalışanıyla global bir şirket halini almıştır.

Rocky Mount, VA' da bulunan 65.000 metrekarelik devası dağıtım tesisimiz ve Asya'da bulunan onlarca partner fabrika ile Atlanta, Dallas, High Point ve Las Vegas'ta ki daimi showroomlarımız ile operasyonlarımızı sürdürüyoruz.

Uttermost tüm dünyada bir çok itibarlı mobilya parekendecisi ile çalışmanın gururunun yanı sıra bir çok hotel projesine de imza atıyor. 

2015 yılında tanıtılan Revelation koleksiyonumuz ile pazardaki beklentilerin ötesine geçmeyi başardık.

Tasarımcılarımız sektörün önde gelenleri ve sizin için durmaksızın her sezon yep yeni ürünler tasarlıyorlar. Tasarımcılarımız arasında, Carolyn Kinder, Matthew Williams, Grace Feyock, Billy Moon, David Frisch, Jim Parsons, Constance Lael-Linyard, Renee Wightman, Rick Janecek and Kalizma Home bulunmaktadır.

Size en güncel tasarımları sunmanın yanında tasarımın, yüksek kaliteli üretim olmadan bir anlamı olmayacağının farkındayız. Emin olabilirsiniz ki hiç bir üretim sürecin de kısa yollara basvurulmamış, tüm aşamalarda kalite kontrolün en düzeyde olduğundan emin oluyoruz.

Uttermost Türkiye'nin yolculuğu 2012 yılında beri İzmir'in önde gelen mobilya firmalarından Yenkur Mobilya tarafından yürütülüyor. 1960'lardan bu yana mobilya sektöründe boy gösteren Yenkur güvencesinde Uttermost ürünleri Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde itibarlı mobilya mağazalarında satılmaktadır.

Sizde bu büyük ailenin bir parçası olmak isterseniz, bize iletişim bölümümüzden ulaşabilir ve ya dünya çapında katıldığımız fuarlarda bizimle tanışma imkanı yakalayabilirsiniz.