Hakkımızda

NEDEN UTTERMOST İLE ÇALIŞMALISINIZ?

1. 5.000'den fazla ürün ile tüm dekorasyon ihtiyaçlarınızı tek tedarikçi ile çözebilirsiniz. Türkiye'de bulunan 5000 metrekarelık depomuzda 1.500'den fazla ürün sürekli olarak stokta. 

2. Tüm ürünlerimiz Uttermost bünyesindeki 8 tasarımcıya ait imzalı ürünlerdir. Carolyn Kinder, Billy Moon, Jim Parsons, David Frisch gibi Amerka'da sektöre yön veren tasarımcılar tarafından tasarlanır.

3. Her sene koleksiyona eklenen 800'den fazla yeni tasarım ile sürekli trend ürünler. Kendini tekrar etmeyen, değişen dekorasyon zevklerine uygun ürünler ile yüksek yenilenme oranı.

4. Yüksek kalite materyaller, büyük porsiyonlar. Farklı cila, ölçü ve tarz seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun bir ürün Uttermost'ta her zaman var!
5. Sadece sektör profesyonellerinin kullanabileceği, tüm stok ve fiyatları görebileceğiniz web sitesi. Farklı projeleriniz için müşterilerinize sunum oluşturmanıza imkan sunan PDF portfolyo sistemi ile tasarımlarınıza son dokunuşu kolayca yapın. Hemen üye olun ve Uttermost dünyasını keşfetmeye başlayın!